אדיר בקרה - חברה הנדסית מובילה

אדיר בקרה- חברה הנדסית מובילה
אדיר בקרה הינה חברה הנדסית פרטית המספקת פתרונות מקצועיים מקיפים בתחומים מגוונים כגון: בקרה, חשמל, תקשורת ומחשוב במפעלי מזון, מים, פטרוכימיה, חשמל ושאר ענפי התעשייה.

צוות מקצועי בעל ידע רחב וניסיון רב
בראש החברה עומדים שמואל מוסצ'ו וחיים ורסנו שהצליחו על בסיס ניסיון עשיר וצוות עובדים מיומן להוביל פרויקטים מורכבים בהצלחה רבה. בעקבות פעילות זו צברה החברה מוניטין רב וביססה את מעמדה כמובילה בתחומה בארץ ובחו"ל.

נציגות בלעדית של Pilz ואינטגרטור של סימנס ישראל
חברת אדיר בקרה הינה הנציגה הבלעדית של חברת Pilz הגרמנית וכן משמשת כאינטגרטור מורשה ומוכר של חברת סימנס ישראל. שירותיה המקצועיים והאיכותיים של החברה כוללים מגוון רחב של תחומים: מערכות HMI ובסיסי נתונים, בקרים מתוכנתים, תוכנה, מחשבים ורשתות תקשורת, אחזקה והדרכה, תכנון והתקנת מערכות חשמל

אדיר בקרה- ערכים עסקיים
לאורך השנים, דאג הצוות המוביל של אדיר בקרה לבסס את פעילותה של החברה על ערכים עסקיים כאשר הלקוח נמצא במרכז. שאיפתה של אדיר בקרה היא לספק ללקוחותיה את הפתרונות המקיפים והמקצועיים ביותר.
רמת שביעות רצון לקוחותיה עומד נגד עיניה כל העת ולכן דואגת החברה להמשיך ולטפח את ערכיה העסקיים:

• פתרונות מושלמים- פתרונות מקיפים בהתאם לצרכי הלקוח
• מקצועיות- אספקת פתרונות ברמת איכות גבוהה ביותר
• שירות- אמינות גבוהה תוך עמידה בלו"ז ובתקציב
מיקוד החברה במתן שירותים מקצועיים מקיפים אפשר לה לזכות בלקוחות שהפכו נאמנים וממליצים לאורך השנים וכתוצאה מכך הפכה לחברה מובילה ומצליחה בתחום הבקרה, האוטומציה והתקשרות.

 
החברה שואפת לפעול על פי החזון של בטיחות לאנשים, למכונות ולסביבה - לא רק באמצעות המוצרים והפתרונות שהיא מציעה, אלא גם באמצעות פעולותיה. הנושא של שימור הסביבה מהווה חלק בלתי נפרד מיעדיה של החברה: החל מפיתוח מוצרים חוסכי-אנרגיה, דרך תכנון אקולוגי של מבנים, ועד לנהלי עבודה המבוססים על תודעה סביבתית. קיימות דוגמאות רבות לפעילות זו של החברה: המרת חומר הלחמה