שגרירי בטיחות

פתרונות כוללים לאוטומציה בטוחה
בכל המגזרים התעשייתיים ממשיכה רמת האוטומציה של מפעילים ומכונות לעלות במגמה ברורה: מהיר יותר, גמיש יותר, בטוח יותר.
התפתחו זו מציבה דרישות חדשות כלפי מערכות ייצור.
כספקית מקיפה של טכנולוגיית בקרה ובטיחות, הפך שמה של פילץ לשם נרדף לבטיחותם של אנשים, מכונות וסביבה.
פילץ מספקת פתרונות אוטומציה כוללים עבור כל המגזרים התעשייתיים.

מומחים עם חבילה כוללת
החברה נוקטת אסטרטגיה ברורה שאיפשרה לה להתפתח בצורה עקבית כספקית כוללת של פתרונות אוטומציה - תוך שילוב חכם בין מערכות בקרה ובטיחות.
שנות נסיון רבות והכרה מעמיקה של טכנולוגיות הבטיחות מאפשרת לחברה להיענות לכל הצרכים של בקרת מתקנים ומכונות.
אחת הדוגמאות לפתרונות הכוללים של פילץ היא מערכת האוטומציה PSS4000 שהושקה על ידי פילץ בשנת 2009. מערכת זו מטפלת בכל משימות האוטומציה ותומכת במשתמשים לכל אורך התהליך ההנדסי, מתחילה ועד סוף.
טווח המוצרים של החברה כולל גם טכנולוגיית חיישנים, ממסרי ניטור אלקטרוניים, ממסרי בטיחות, מערכות בקרה ברות-תכנות, מערכות תקשורת תעשייתיות, פתרונות אוטומציה עם בקרת תנועה ומסופי מפעיל.
הפתרונות המערכתיים של פילץ מיושמים בכל תחומי ההנדסה המכנית ובתעשיות הרכב, המזון והנגרות. מוצרי החברה הטכנולוגית המובילה בשוק מבטיחים גם שמערכות טיפול במטענים פועלות בצורה בטוחה בשדות תעופה, שהתפאורה בתיאטרונים נעה בצורה חלקה ושרכבות-שדים בירידים נוסעות בביטחה.

בטיחות גם לסביבה
החברה שואפת לפעול על פי החזון של בטיחות לאנשים, למכונות ולסביבה - לא רק באמצעות המוצרים והפתרונות שהיא מציעה, אלא גם באמצעות פעולותיה. הנושא של שימור הסביבה מהווה חלק בלתי נפרד מיעדיה של החברה: החל מפיתוח מוצרים חוסכי-אנרגיה, דרך תכנון אקולוגי של מבנים, ועד לנהלי עבודה המבוססים על תודעה סביבתית. קיימות דוגמאות רבות לפעילות זו של החברה: המרת חומר הלחמה מבוסס עופרת לחומר נטול עופרת, הקמת מפעל סולרי או צמצום התאורה במחלקת ייצור – כולם במגמה להקל על הסביבה.
"כשגרירי בטיחות, מטרתנו היא לשפר את הבטיחות של אנשים ומכונות ברחבי העולם", אומרת רנייט פילץ, בסכמה את החזון של החברה שלה. "עקרון זה כולל גם את הסביבה בה אנו חיים ועובדים".

מוצרים/מערכות
- טכנולוגיית חיישנים (בריחי בטיחות ומתגי בטיחות, התקני הגנה אלקטרואופטיים, שערי בטחון ומערכות מצלמות)
- ממסרי ניטור אלקטרוניים
- ממסרי בטיחות
- מערכות בקרה ברות-התאמה וברות-תכנות
- מערכות לתקשורת תעשייתית (אפיקי נתונים בטוחים, מערכות את'רנט ומערכות אלחוטיות)
- בקרת תנועה (מערכות בקרה, מגברי סרוו, מנועים)
- מסופי מפעיל
- התקני בקרה ואיתות

שירותים
- ייעוץ
- הנדסה
- הכשרה